Şirketlerimiz

Şirketlerimiz

Pırıl Dış Ticaret

Pırıl firması 1995 yılında kurulmuş olup, ihracat ve ithalat alanlarında elde ettiği yirmi yıldan fazla deneyimi ile çok iyi tanınmaktadır. Yirmiden fazla ülkede deneyim sahibi olan Pırıl iş titizliği konusunda sınır tanımamaktadır.

Doğu ve Batı dünyası arasında yapılacak işbirliği her iki taraf için büyük potansiyel içerse de aşılması gereken ciddi kültür ve lisan farklılıkları mevcuttur. Bu faktörler göz ardı edilmemelidir ve tarih sadece kasti olmayan yanlış anlaşmalar nedeniyle gerçekleştirilemeyen ve doğru temas noktaları bulunamadığı için başlayamayan işlemlerle ilişkin örneklerle doludur. Hassas ancak güçlü bir şekilde odaklanan profesyonel davranış ile kültürler ve lisanlar konusunda sağlam bilgi sahibi olunması bu uçurumda bir köprü oluşturmak ve başarıya ulaşmak için hayati öneme sahiptir.

Son olarak, Pırıl deneyimli ve iyi eğitimli kadroları ile ithalat ve ihracat alanında aranan firmadır. Pırıl ihracat performansı ve mükemmel ünü ile uluslararası ticarette anahtar olarak kendisini kanıtlamıştır.