Kurumsal

Kurumsal

Hakkımızda

Nurel Group olarak kendimizi, Türkiye ve dünya çapında güçlü bir pozisyon kapsamında, özellikle Bursa ve İstanbul’da, değişik alanlarda faaliyet gösteren bir grup olarak tanımlayabiliriz. Sürdürmekte olduğumuz faaliyetler arasında tekstil, medikal tekstil, otomotiv yedek parçaları, ithalat ve ihracat ve finansman hizmetleri de yer almaktadır.

Nurel Group, geçen 10 yılda faaliyetini çok başarılı bir şekilde sürdürmüş, bu on yıllık süreçte grup şirketleri, kayda değer bir büyüme ve çok olumlu gelişmeler göstermiştir.

Nurel Group, mükemmelliğe ve yüksek düzeyde etkinliğe ulaşmak olarak nitelendirilebilecek hedefini yansıtan gelişimini, tüm faaliyet alanlarında performans ve müşterilere yönelik kalitenin en yüksek derecesini, yüksek değerler yaratarak sürdürmektedir.

Kırk yıllık tecrübe ile “Nurel Tekstil”, eşarp, şal ve pareo gibi bayan aksesuarları üretmektedir. Ayrıca, bayan iç çamaşırı ve dış giyim için dantel üretimi gerçekleştirmekteyiz. Nurel Group bünyesindeki şirketlerden birisi olan “Askar Makine”, otomotiv yedek parçaları üretmektedir. “Pırıl Dış Ticaret” ve “Sunway –Bursa Serbest Bölgesi” olarak, yirminin üzerindeki ülkelere ithalat ve ihracat hizmetlerini yürütmekteyiz. İhracat pazarlarımız; Orta Amerika, Avrupa, Orta Doğu, Asya ve Kuzey Afrika’dır. Son olarak, mükemmel tesisinin yanı sıra son teknolojiyi kullanan, “Nurel Medikal”, hastanelere tek kullanımlık cerrahi önlükler ve cerrahi örtüler üretimi alanlarında faaliyet göstermekte.